Rss

  • youtube

Ankara Dövmecileri

Ankara’nın En Meşhur Dövmecileri

ankara dövmeci - turuncu-tattoo

2017 Yılına kadar yapılan işlerden profesyonellik’den bahsedecek olursak, Yıllarca Dövme ve Tattoo Sektörünü Ankara’da yaymak ve Geliştirmek için uğraşan Firmamız, Yıllarca eğitimler verip öğrenciler kazandırmıştır. Ve Bu yazıyı da Profesyonellik açısın’dan paylaşma durumun da kaldık! Okumanız Önemlidir!

piericng-turuncu - ankara dövmeci

Ankara’da Avrupa ile ilk irtibatı sağlayıp en iyi dövme makinelerini Ankara’ya kazandıran ve satışını yapan firmamız, Sadece Müşterileri değil diğer firmalar arasında da lider konumdadır. Bir çok firmaya ve yeni stüdyolara dövme malzemelerinin en iyisini getirip satan firmamız, bir çok firmayı profesyonellik derecesine bizzat taşımıştır. Halen eğitimler veren ve el sanatları üzerine kurs ve seminerlere katılıp ödüller alan ekibimiz, yıllarca liderliğini ve konumunu korumuştur. Çoğu kişi için Kızılay’da bir stüdyo elit gelmeyebilir ama, bizim firmamız, Bahçelievler ve Çay yolu yokken de bu konumdaydı ve yıllardır Müşterilerimiz bizi hep bu konumda bildi,  Hem şehrin merkezin de olması her insanın işine geliyordu. Uzun Geçmiş yıllar’da en popüler yerin Kızılay Çevresini olduğunu düşünürsek, İlk popülerliğin de olan mekan diyebiliriz, Bundan ötürü Ankara’nın her yerinden  Müşteri Potansiyeline Sahip ve Halen Hazır da Binlerce kişinin bildiği Stüdyo ismimiz her yerde konuşulmaktadır. Bizim el becerilerimizi hizmet ettiğimiz ve bu işi gerçek den profesyonel olarak yaptığımız her yerde kayıtları ile mevcuttur.

ankara - dövmeci - turuncu

Bir Çok açılan dövme Stüdyosu yanın’da, kapan yerleri de görüyoruz sık sık,  bunun kaynaklandığı sebep ise, en önemli olan el işçiliğidir, bir dövmeyi müşterinin istediği şekilde yapılabilmesi veya harika boyuta taşıyabilmesidir! Bunları başaramayan ama dövme makinesini kullanmayı bilmeyenler,  hala Ankara’nın farklı yerlerin de şanlarını denemek için Stüdyolar açmaktadır!  Biz bu şekilde olan Stüdyoları paravan Stüdyo (halk ağzı ile merdiven altı) diye tabir ediyoruz, çünkü insanların hayatlarıyla oynayan, bu işi sadece para için yapan, kendilerini geliştirmek, kurslar almak yerine hala Yeni oluşumlar kurup yeni yerler açmak,  tamamı ile yanlış bir davranış biçimidir. Bu kişiler’den şiddet ile uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Kökenli ve Geçmişi iyi olan Markaları Tercih etmeniz bu yönden çok önemlidir! Bazen ki böyle stüdyolar En iyi yerleşim yerleri bile olan yerler de kurulabiliyor! Önemli olan yerinin sabitliği ve iş tecrübesidir. Bu neden  den dolayı 18 Yıllık  Aynı Konum da, hizmet vermek den, gurur duyuyoruz!

 

Ankara Dövmeci, Ankara Dövmecileri, Ankara En iyi Dövmeciler, Ankara En Başarılı Dövmeciler, Ankara Ödüllü Dövmeciler, Ankara Ucuz Dövmeciler, Ankara Profesyonel Dövmeciler, Ankara Uygun Fiyatlı Dövmeler, Ankara En Eski Dövmecileri